Yhteystiedot 2019

 

Viialan Eläkkeensaajat ry

Hallitus 2019

 

Puheenjohtaja: Anne Mäkinen Tiedotus-ja ilmoitusvastaava

Koivistontie 18   37830  Akaa

040 7754954

annemakinen3@gmail.com

 

Varapuheenjohtaja:Ismo Lumpiola  Kulttuurivastaava

Jaakonvainiontie 11   37830 Akaa

040 0632995

ismo.lumpiola@gmail.com

 

Sihteeri: Pirjo Reiman Tiedotus-ja ilmoitusvastaava

Sorsantie 1-3 as 6   37830 Akaa

040 0704181

reiman.pirjo@luukku.com

 

Taloudenhoitaja: Sirkka Lumme    Kirjanpitäjä   

Leivonkuja 2   37830 Akaa

040 8373115

sirkka.lumme@gmail.com

 

Tapani Lampela       Opinto- ja liikuntavastaava

Rapusaarentie 9a B 18 37800 Akaa

040 0651858

lampelatapani0@gmai.com

 

Varasihteeri: Leena Paananen

Rantatie 2 as 9   37830 Akaa

040 7606813

leena.paananen@pp4.inet.fi

 

Seppo Härmä

Tähdentie 27   37830 Akaa

040 8543508

terttujaseppo@outlook.com

 

Paula Rautanen

Sieponkuja 4  37830 Akaa

040 0601023

paula.rautanen@pp1.inet.fi

 

Hallituksen varajäsenet:

 

Liisa Lampela

Rapusaarentie 9a B18   37800 Akaa

0408618712

liisa.lampela@gmail.com

 

Anneli Lumpiola    jäsenasioiden- ja rekisterinhoitaja 

Jaakonvainiontie 11  37830 Akaa

044 7269981

anneli.lumpiola@gmail.com

 

Olavi Grönroos

Koivistontie 33  37830 Akaa

040 5643938

 

Kotisivuvastaavat:

 

Kari Salo

040 5679371

karij.salo@pp.inet.fi

Aulis Kirves

040 5804011

aulis.kirves@gmail.com

 

Matkailuvastaavat:

Hilkka Heinonen

Kirkkokankaantie 3 C 9 37800 Akaa

040 5067826

hilkka.heinonen42@gmail.com

 

Kari Salo

Kirkkokankaantie 3 C 9  37800 Akaa

040 56793712

karij.salo@pp.inet.fi