Yhteystiedot 2021

 

 

Hallituksen varajäsenet:

 

Anneli Lumpiola    jäsenasioiden ja -rekisterinhoitaja 

Jaakonvainiontie 11   37830 Akaa

044 7269981

anneli.lumpiola@gmail.com

 

Jouko Rytkönen

Tähdentie 26   37830 Akaa

044 7277112

jouko.rytkonen@pp.inet.fi

 

Olavi Grönroos

Koivistontie 33   37830 Akaa

040 5643938

 

 

 

 

 

Kotisivuvastaavat:

 

Pertti Sorvari

040 5596119

perttisorvari@luukku.com

 

Aulis Kirves

040 5804011

aulis.kirves@gmail.com

 

Matkailuvastaavat:

 

Hilkka Heinonen

Kirkkokankaantie 3 C 9 37800 Akaa

040 5067826

hilkka.heinonen42@gmail.com

 

Kari Salo

Kirkkokankaantie 3 C 9  37800 Akaa

040 56793712

karij.salo@pp.inet.fi

 

 

Viialan Eläkkeensaajat ry

Hallitus 2021

 

Puheenjohtaja: Anne Mäkinen    Tiedotus-ja ilmoitusvastaava

Koivistontie 18   37830  Akaa

040 7754954

annemakinen3@gmail.com

 

Varapuheenjohtaja: Ismo Lumpiola    Kulttuurivastaava

Jaakonvainiontie 11   37830 Akaa

040 0632995

ismo.lumpiola@gmail.com

 

Sihteeri: Pirjo Reiman    Tiedotus-ja ilmoitusvastaava

Sorsantie 1-3 B as 6   37830 Akaa

040 0704181

reiman.pirjo@luukku.com

 

Taloudenhoitaja: Sirkka Lumme    Kirjanpitäjä   

Leivonkuja 2   37830 Akaa

040 8373115

sirkka.lumme@gmail.com

 

Varasihteeri: Leena Paananen

Rantatie 2 as 9   37830 Akaa

040 7606813

leena.paananen@pp4.inet.fi

 

Seppo Härmä              Opinto- ja liikuntavastaava

Tähdentie 27   37830 Akaa

040 8543508

terttujaseppo@outlook.com

 

Pertti Sorvari              Kotisivunhoitaja

Sorsantie 1-3 B as 6   37830 Akaa

040 5596119

perttisorvari@luukku.com

 

Tuija Rantanen            Kahvilanhoitaja

Kumputie 13   37830 Akaa

040 5347038

tuija.rantanen@pp2.inet.fi